درباره ما

آکادمی آموزش فارکس، تحلیل تکنیکال و اسمارت مانی مهدی فتوحی یک مجموعه جوان و پویا به مدیریت مهدی فتوحی است که به پشتوانه سال‌ها تجربه در بازارهای مالی، به علاقه‌مندان کمک می ‌کند تا تبدیل به یک تریدر تراز اول شوند و به صورت حرفه‌ای در بازارهای مالی فعالیت کنند. کار اصلی مهدی فتوحی، آموزش ترید به زبان ساده است.

بیوگرافی مهدی فتوحی

مهدی فتوحی متولد 1377، اصالتا آذری اردبیل ساکن تهران-اصفهان است.

او در سن ۱۸ سالگی‌ برای کنکور درس خوانده و آرزوی قبولی در دانشگاه دولتی در رشته نرم افزار را داشته است. او در یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی ایران؛ دانشگاه فنی حرفه‌ای انقلاب قبول شده ولی بعد از ترم اول متوجه شده با درس خواندن نمی‌تواند به آرمان‌های خود برسد.

در ترم دوم دانشگاه به یادگیری زبان برنامه نویسی اندروید روی آورده و اعتقاد داشته مطالبی که در دانشگاه تدریس می‌شود قدیمی و منسوخ شده است و نمی‌تواند برایش مفید باشد. او یک سال مشغول یادگیری اندروید بوده ولی بازار کارش برایش جالب و راضی کننده نبوده است! برای همین موضوع به کسب و کار اینترنتی روی آورده و به فعالیت در اینستاگرام و تلگرام می‌پردازد و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی می‌کند. او با پس اندازی که جمع کرده بود یک ماینر می‌خرد و‌ به استخراج بیت کوین مشغول می‌شود. همین موضوع باعث می شود به ترید علاقه مند شود و با قدرت این مسیر را ادامه دهد!

مهدی فتوحی می‌گوید شرایط مالی خانواده اش متوسط رو به پایین بوده است و اولین کسب و کار اینترنتی خود را در سال 95-96 به وسیله کانال تلگرام خود راه اندازی کرده است. سیستم درآمدی کانال تلگرامش نیز سیستم همکاری در فروش بوده و از این راه کسب درآمد می‌کرده است.

اولین جرقه کسب درآمد در سن ۱۸ سالگی به ذهن او خطور کرده بود چراکه تصمیم گرفته بود خودش باید کار کند و خرج زندگیش را پرداخت کند! او بعدا به صورت جدی کار ترید را پیش برده و سپس به آموزش ترید روی آورده است و هدف از این کار را کمک به بقیه برای کوتاه تر شدن مسیر موفقیت شان عنوان می‌کند.

مهدی فتوحی با چالش‌های بسیار سخت و متفاوتی در زندگیش دست و پنجه نرم کرده که مهم‌ترین آن مخالفت خانواده و اطرافیان بوده که مدام به او می‌گفتند: درس بخوان تا به جایی برسی! او می‌گوید: اوایل مخالفت بود اما بعد از یک سال دیگه کاری نداشتن و می‌دونستن که می‌تونم از پس زندگیم بر بیام!

او دلیل موفقیتش را خودش می‌داند و می‌گوید: کسی نمی‌تواند انسان را جز خودش کمک کند و تنها کسی که می‌تواند زندگی یک انسان را تغییر دهد، فقط خودش است!
او هیچوقت از شکست نترسیده؛ چرا که معتقد است هیچ چیزی به نام شکست وجود ندارد! یا می‌برید یا یاد می‌گیرید چطور باید ببرید! مهدی فتوحی بین سن ۱۴ الی ۱۷ سالگی زندگی سختی داشته است و دلیل این موضوع را شرایط خانوادگی عنوان می‌کند که دانش آموز بوده بدون هیچ درآمدی!

مهدی فتوحی چندین بار به سمینارهای مختلف همکاران خود دعوت شده و بارها در سمینار مجموعه خودشان یعنی مدرسه اقتصاد حضور داشته و برای بسیاری کلاس‌های حضوری رفع اشکال برگزار کرده است. مهدی فتوحی، عضو هیئت مدیره مدرسه اقتصاد و مدیر و موسس و بنیان گذار آکادمی مهدی فتوحی mhdfxtrader.com است. او همچنین با اساتید حوزه‌های مختلفی در مجموعه مدرسه اقتصاد همکاری داشته است.

از مهدی فتوحی خواستیم یک توصیه کوتاه به علاقه‌مندان برای شروع کسب و کار بکند و او اینگونه پاسخ داد‌: قبل از شروع تحقیق کنید وارد چه کاری می‌خواهید شوید! افراد موفق در حوزه کاری‌تان رو پیدا کنید و از آنان یاد بگیرید. دقت کنید که آن‌ها چه کاری می‌کنند سپس سعی کنید ۵ درصد بهتر از آنان فعالیت کنید!

روتین روزانه مهدی کار، ورزش، تفریح، خواب و تکرار است! جالب نیست؟ 🙂

مهدی فتوحی درباره نقطه ضعف‌ها و نقاط قوت خود اینگونه می‌گوید: نقطه ضعف که فکر می‌کنم ندارم ولی نقطه قوتم در تلاش و استمرار در هز زمینه است! بزرگ‌ترین هدف او این است که به مردم کمک مسیر موفقیتشان کوتاه‌تر شود! او در این راستا تا کنون به هزاران نفر به واسطه پیج اینستاگرامش به صورت رایگان کمک کرده و همین موضع باعث شده تا احساس خوشبختی کند.

کتاب “حکایت دولت و فرزانگی مارک فیشر” اولین کتاب غیر درسی بوده که او مطالعه کرده است. این کتاب باعث شده نگرش او به زندگی به طور کامل تغییر کند!

سخن آخر : به هر کسی اعتماد نکنید و با هر کسی در کار و بقیه موضوعات شریک نشوید! یادتان باشد رازهای مهم زندگی‌تان را با هر شخصی در میان نگذارید!

دوره های آموزشی

  • دوره آموزشی صفر تا صد تحلیل تکنیکال به زبان ساده
  • کانال کمک تحلیل رایگان
  • دوره آموزشی حضوری
  • کارگاه‌های حضوری رفع اشکال