لایو ترید

اگر می‌خواهید در بازار فارکس سود کنید، تماشای لایو ترید یک راه عالی برای یادگیری و کسب تجربه است. با تماشای لایو ترید، می‌توانید از تریدرهای حرفه‌ای یاد بگیرید و استراتژی‌های معاملاتی خود را بهبود ببخشید.

عضویت در لایو ترید
استراتژی بلند مدت در فارکس
سیاست های پولی در تحلیل فاندامنتال

در لایو ترید چه کارهایی انجام می دهیم؟

تریدرهای فارکس معمولا در ساعت 3 الی 3:30 شروع به برگزاری لایوترید می‌کنند. شما می‌توانید با دیدن این لایوها که به صورت زنده پخش می‌شوند، با مارکت همراه شوید و نحوه باز کردن و بستن پوزیشن‌ها را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید در لایوتریدها همزمان پوزیشن باز کنید شما با دیدن این لایوها با ترس و طمع در مارکت بیشتر آشنا می‌شوید و این موضوع را بهتر احساس می‌کنید. بزرگان بازار اعتقاد دارند با دیدن فیلم‌های آموزشی و کتاب هیچکس تریدر نمی‌شود بهترین روش برای یادگیری ترید انجام دادن و دیدن بازار به صورت زنده است.

چطور از لایو ترید استفاده کنیم؟

اگر احساس می‌کنید که به درک کامل از شاخص‌های تحلیل و ابزارها رسیده‌اید، می‌توانید در یک حساب لایو، معامله را آغاز کنید. برای شروع باید در یکی از پلتفرم‌های تجارت الکترونیک که مربوط به بازار فارکس است، ثبت نام کنید. بعد از ایجاد حساب کاربری، دسترسی شما به لایو ترید فارکس امکان پذیر خواهد شد. با شرکت در یک معامله زنده، می‌توانید در یک زمان با سایر کاربران به معامله بپردازید. شما پس از مشاهده روند و رفتار بازار و بررسی نمودارها و داده ‌ها، تصمیمات بهتری برای معامله بی عیب و نقص در بازار اتخاذ خواهید کرد.

Add Any content here
روانشناسی فارکس

کپی ترید در لایو ترید مهدی فتوحی

اگر می‌خواهید بدانید که یک تریدر واقعی، هر روز چطور تریدهایش را انجام می‌دهد، با لایو ترید ما همراه باشید و کپی ترید کنید؛ مهدی فتوحی به عنوان یکی از تریدرهای با سابقه و حرفه‌ای بازار فارکس در این بخش، معاملات خود را به صورت زنده با شما به اشتراک می‌گذارد. شما می‌توانید به کمک کپی ترید از معاملات ایشان، به ترید در بازار فارکس بپردازید. این شیوه از معامله، بهتر از هر نوع آموزشی، از شما یک تریدر خوب می‌سازد و به اصطلاح با چم و خم بازار آشنایتان خواهد کرد. برای دسترسی به لایو ترید رایگان و کپی ترید با استفاده از این بخش از سایت مهدی فتوحی، مراحلی که در همین صفحه آورده‌ایم را انجام دهید.

سوالات متداول

بله، بعد از عضویت باید کد 4 رقمی را دریافت کنید.

جهت اطلاع دقیق باید داخل کانال تلگرام مهدی فتوحی عضو شوید.

بله، می‌توانید در کانال یوتیوب مهدی فتوحی مشاهده کنید.